Kriolipoliza, rozprawienie się z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej

Osoby, które są zainteresowane wyraźnym wyszczupleniem swojej sylwetki mogą obecnie wziąć pod uwagę różnego rodzaju profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Dość łatwo można znaleźć salon kosmetyczny, który oferuje także i oferty, mające na celu pozbycie się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Fraza „kosmetyczka Kielce” lub inne, podobne zestawienie słów, pozwoli nam na znalezienie najlepszych ofert w tym zakresie (na przykład: swiaturody.com/kielce,kosmetyczka,9.html), zwłaszcza, że w tym mieście istnieje spora baza gabinetów, oferujących różnorodne czynności pielęgnacyjne.

Godnym polecenia zabiegiem jest kriolipoliza, która pomaga skutecznie rozprawić się z problemem, jakim jest lokalny nadmiar tłuszczu w ciele. Pamiętajmy jednak, że chociaż zabieg ten sam w sobie jest bardzo skuteczny, to jednak nie zastąpi w żaden sposób zdrowej diety i aktywności fizycznej. Generalnie kriolipoliza zalecana jest osobom, których masa ciała mieści się w granicach 10-15% ich idealnej wagi. Nie jest to opcja dla osób otyłych. Te powinny najpierw zredukować poziom tkanki tłuszczowej w standardowy sposób. Dobrze byłoby, gdyby pacjent miał skórę o dobrym napięciu, bez rozstępów i wykazywał gotowość do wprowadzenie diety i ćwiczeń fizycznych. Istotne jest też to, że kriolipoliza, choć skuteczna, to jednak przynosi efekty stopniowo. Dlatego też trzeba uzbroić się w cierpliwość, jeżeli zdecydujemy się właśnie na tego typu zabieg wyszczuplający.

Na czym polega tak popularna obecnie kriolipoliza? W jej trakcie używany jest specjalny aparat, który umożliwia miejscowe chłodzenie tkanki tłuszczowej, w efekcie którego dochodzi do lipolizy, czyli po prostu rozpadu tkanek tłuszczowych. Tak powstają kwasy tłuszczowe, które później są wydalane z organizmu. Kriolipoliza jest bardzo skuteczna, a przy tym nieinwazyjna. Uchodzi za jeden z najlepszych zabiegów wyszczuplających, które mogą zaoferować salony kosmetyczne. Jest całkiem bezbolesna dla pacjenta. Aplikator urządzenia do kriolipolizy ma temperaturę -8 stopni C i to w pełni wystarczy, aby zadziałać odpowiednio na uporczywą tkanką na brzuchu lub biodrach, bo jest stosunkowo wrażliwa, dlatego też chłodzenie prowadzi do krystalizacji trójglicerydów, co odbierane jest przez ludzki organizm jako symptom uszkodzenia komórki. W efekcie komórki takie są wydalane – jest to reakcja zupełnie naturalna pod względem fizjologicznym. Kriolipoliza to zabieg skuteczny i bezbolesny – naprawdę warto go wypróbować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>